Hey bikers,

Hey bikers, dúfam že ladíte formu, lebo hneď po La Tour prídu ..

!!! Donovaly Bike 2016  - 13. augusta 2016 !!!

PrihláseníA-čkoB-čkoC-čkoAfter-partyUbytovanie
641166

Najskôr... vyhodnotenie minulého ročníka nájdete v sekcii Minulý rok

Potom... novo zavedené pravidlo: prilby sú povinné pre všetkých jazdcov počas celej akcie. Porušenie pravidla = diskvalifikácia. Môžete si ich dať dole až keď pôjdete večer do postele :-)

Inak je všetko je po starom, takže sa ani veľmi nejdem rozpisovať. Ubytovanie a slávnostný ceremoniál je v chate Selčianka, trasa takisto ostáva nezmenená. Ubytovanie zarezervujem centrálne podľa registrácie a platí si ho každý sám na mieste. K dispozícii je celá chata, t.j. 24 (+10) lôžok. Stále platí first-come, first-served ... kto zostane pod čiarovou musí si ubytko v okolí nájsť sám. Chatár zo Selčianky zvykne pomôcť.

Štartovné je ako vlani 8 EUR. Je v tom dobrý selčiansky guláš, pivo alebo nealko, ceny pre víťazov. Dopravu B-čkarov budeme riešiť podľa počtu prihlásených. Vlani nás moc nebolo, tak sme to zvládli vlastnými autami, ale ak nás bude viac, tak objednám auto. Tradične chcem požiadať bystričanov, či nemajú niekoho známeho s dodávkou. Takisto sa hľadajú dobrovoľníci z radov B-čkarov alebo C-čkarov čo budú robiť časomieru. Ak ste ochotní, prosím uveďte to do poznámky v registrácii

Uzávierka prihlášok je do nedele 31. júla. To je fakt dosť času, takže kto chce jazdiť, prihláste sa prosím cez web. Posledné 2 týždne pred uzávierkou budem na dovolenke, takže moc nepomôžem. Kto potrebuje pomoc pri registrácii urobte tak čo najskôr.

Registrácia by mala fungovať ako vlani Každý, kto už bol s nami jazdiť, má svoje vlastné konto a nezmenené heslo, tak že si môžete prezrieť aj Vaše výkony v predchádzajúcich rokoch. Ak si heslo nepamätáte, tak:

A) ak ste si v profile vyplnili existujúci a funkčný mail tak si naň môžete dať poslať nové heslo

B) mailujte na doleuvedené kontakty

C) v najhoršom prípade aj volajte ...

Každopádne sa neprihlasujte nanovo, lebo môžete zabudnúť na štatistiky

Štartovné prosím posielajte prevodom na účet Unicredit bank č. 1380395001/1111. Rovnako ako vlani, kto platí štartovné cash v deň pretekov platí 10 EUR...

Teším sa na Vás ...


DonBiker

P.S. Všetky prípadné pripomienky píšte na fórum, alebo na pmazak@gmail.com, alebo volajte na tel: +420 903 460 033