Hey bikers,

Už ste si mysleli, že sa tomu tento rok vyhnete, že... Nie, nie. Už sú tu... už prichádzajú...

!!! Donovaly Bike 2015  - 8. augusta 2015 !!!

PrihláseníA-čkoB-čkoC-čkoAfter-partyUbytovanie
000000

Všetko je po starom, takže sa ani veľmi nejdem rozpisovať. Ubytovanie a slávnostný ceremoniál je v chate Selčianka, trasa takisto ostáva nezmenená. Ubytovanie zarezervujem centrálne podľa registrácie a platí si ho každý sám na mieste. K dispozícii je celá chata, t.j. 24 (+10) lôžok. Stále platí first-come, first-served ... kto zostane pod čiarovou musí si ubytko v okolí nájsť sám. Chatár zo Selčianky zvykne pomôcť.

Štartovné je ako vlani 8 EUR. Je v tom dobrý selčiansky guláš, pivo alebo nealko, ceny pre víťazov. O dopravu B-čkarov zase požiadam Marcela (daj mi prosím vedieť, či s tým môžem počítať). Keďže Sylvia nám už jazdí hľadajú sa dobrovoľníci z radov B-čkarov a C-čkarov čo budú robiť časomieru. Ak ste ochotní, prosím uveďte to do poznámky v registrácii

Uzávierka prihlášok je do nedele 2. augusta. To je fakt dosť času, takže kto chce jazdiť, prihláste sa prosím cez web. Posledné 2 týždne pred uzávierkou budem na dovolenke, takže moc nepomôžem. Kto potrebuje pomoc pri registrácii urobte tak čo najskôr.

Registrácia by mala fungovať ako vlani Každý, kto už bol s nami jazdiť, má svoje vlastné konto a nezmenené heslo, tak že si môžete prezrieť aj Vaše výkony v predchádzajúcich rokoch. Ak si heslo nepamätáte, tak:

A) ak ste si v profile vyplnili existujúci a funkčný mail tak si naň môžete dať poslať nové heslo

B) mailujte na doleuvedené kontakty

C) v najhoršom prípade aj volajte ...

Každopádne sa neprihlasujte nanovo, lebo môžete zabudnúť na štatistiky

Štartovné prosím posielajte prevodom na účet Unicredit bank č. 1380395001/1111. Rovnako ako vlani, kto platí štartovné cash v deň pretekov platí 10 EUR...

Teším sa na Vás ...


DonBiker

P.S. Všetky prípadné pripomienky píšte na fórum, alebo na pmazak@gmail.com, alebo volajte na tel: +420 903 460 033